ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Um?lý trávník Fotbal 60

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Um?lý trávník Fotbal 60

Umělý trávník (3.generace) s kombinovaným vsypem křemičitý písek a SBR (recyklovaná pryž) granulát, určený pro fotbalová hřiště. Věrně simuluje vlastnosti přírodního trávníku.
Certifikát FIFA *

Umělý trávník Fotbal 60

Počet vpichů na 1 m2: ca.7 000 Váha na 1 m2 bez křemičitého písku: ca.2,3 kg Materiál: 100% Polyethylén, UV stabilizováno, rovné, fibrilované (více vláknité), výška vlákna 60 mm

Požadavky na podklad

Rovinatost +- 4 mm na 2 m. Vodopropustný podklad z kamenných drtí, popřípadě asfaltový koberec nebo hlazená betonová plocha, lze použít a elastické podložky pro zvýšení pružnosti. Spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Možno použít drenážní asfaltový koberec spádování 0%.

Aplikace umělého tvárníku

Na připravený podklad se volně rozloží umělý trávník v rolích dodaných na míru přímo z výrobního závodu. Tyto díly se k sobě přiloží a vzniklé spoje se podlepí. Následuje vřezávání hracích čar. Nakonec se celá plocha zasype směsí křemičitého písku a gumového granulátu, který se musí kartáčem zapravit asi do cca 70% výšky umělého vlákna.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, propustný pro vodu, snadný na údržbu. Vhodný pro fotbalovou obuv s kolíky. Barevné provedení hrací plochy: zelené. Lajny: bílé, žluté.

  • Výrobce: Greenfields